ataşehir panel kapı

Ergonomik ve nemden etkilenmemesi sebebiyle en çok tercih edilen Ataşehir panel kapı çeşitleri sizlere mutlu yaşamanın sırlarını vermektedir. Amerikan panel kapı olarak adlandırılan ve daha önce kullanılan pres kapıların yerine tercih edilen kapılar son dönem apartmanlarda ve evlerde en çok tercih edilen kapı türlerindendir.
Amerikan panel kapılar daha önce yaygın bir şekilde Amerika’da kullanıldığı için diğer bir ismi de Amerikan panel kapı olarak lanse edilmiştir. Oldukça sağlıklı ve kullanışlı olan panel kapılar sayesinde hem temizliği hem de kullanımı ile üreticiler ve tüketiciler büyük ilgi göstermektedir. Haya Mobilya olarak İstanbul çevresinde panel kapı ihtiyacı olan herkese en iyi hizmeti vermek için tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Amerikan panel kapılar ahşap çerçevenin iki yüzüne doğal ağaç görünümü verilerek suni paneller monte edilerek yapılır.Piyasada kullanılan panel kapılar farklı boyutlarda ve modellerde üretilmektedir. Bu kapılar MDF adı verilen orta yoğunluktaki lifli malzemelerden imal edilmektedir. Panel kapılar farklı modellerde üreticiler tarafından tasarlanarak piyasaya sunulurken elbette müşterilerin de beğenileri dikkate alınmaktadır. Bu amaçla üretici firmalar farklı model panel kapılar yaparak bol seçenek fırsatı vermektedirler.
Doğal olarak inşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte panel kapı ihtiyacı da buna paralel artmaktadır. Bu sebeple üretici firmalar farklı çeşitlerde ancak bol miktarda olması sebebiyle seri üretim Amerikan panel kapı imalatı tercih edilmektedir. Bu sebeple panel kapıların kişiye özel imalatı yapılmamaktadır. Ataşehir panel kapı hizmeti almak isteyenlerin en büyük gerekçeleri çürüme yapmayan ve nemden etkilenmeyen panel kapıların evlerde kullanılması en önemli etkenler arasındadır. Sizlerin de evinizin en değerli bölümüne panel kapı yaptırma düşünceniz varsa Haya Mobilya ile iletişime geçerek ihtiyacınıza uygun modellerden tercih edebilirsiniz. Size gerekli her türlü destek sağlanacaktır.

İlgili Kelimeler: ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek