beykoz panel kapı

Evimizin sadık dostları gibi sürekli bizi karşılayan ve uğurlayan sabit dostlarımız Beykoz panel kapı ile daha da sağlıklı ve samimi bir görev yapacak. İstanbul’un önemli kapı üretici, imalatı ve montajını yapan Haya Mobilya işini en iyi şekilde yapmanın haklı gururu ile yeni müşterileri ile  tanışmak ve yeni hizmetler sunmak heyecanıyla dolup taşmaktadır.

Panel kapılar modern teknoloji ile birleştirerek imal edilir ve sizlerin zevkinize uygun bir şekilde montajı yapılır. Sizler odalarınızın en iyi şekilde kapanması, görsel açıdan da uyumlu olması ve elbette en önemlisi sağlam ve kullanışlı olması açısından tercih edilme sebepleridir. Panel kapıların dış bölümleri hazır olarak gelmektedir. Müşteriler zevkine göre kapı modelini beğenir ve evinin ilgili bölümlerine montajı yapılır. Panel kapıların en büyük problemi kapalı bir kutuya benzemeleri sebebiyle işlerinin görülmemesidir.  Böyle olunca da acaba içleri ne kadar sağlam, ne kadar güçlü diye tüketiciler merak etmektedir. Böyle durumlarda doğal olarak tüketicilerin üretici firmaya ya da pazarlayan, montajı yapan firmalara güvenmesi gerekir.

Panel kapılar hazır şekilde geldikten sonra montajının yapılması ve kapı kolunun işler bir şekilde tutturulması en önemli işçilik hesapları arasındadır. Çünkü kasalara ve kapıya monte edilen menteşeler ideal biçimde hazırlanarak kapının sağlam çalışması gerekmektedir. İşini bilmeyen, ustayım diye geçinen kişiler bu konuları es geçer ve ürünleri satın alan insanlar da mağdur olurlar.

Evinizdeki kapıları yenilemeyi düşünüyorsanız ya da satın aldığınız dairenin kapılarını kendiniz taktırmak istiyorsanız, güvenilir firmalarla işbirliği yapmanız gerekir. Beykoz bölgesinde bu işin kompedanı olan Haya Mobilya sizlere her türlü güvenceyi ve garanti vererek Beykoz panel kapı işleri bizden sorulur, anlayışı ile çalışmaktadır. Çünkü biz bir günlük iş yapmıyoruz, sürekli bu işten ekmek yediğimiz için işin hakkını vermek için gereken ne varsa yapıyoruz.

İlgili Kelimeler: , , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek