darıca panel kapı

Sağlam ve kullanım açısından estetik Darıca panel kapı çeşitleri bizi görmeden bizden fiyat almadan kesinlikle kapı satın almayınız. Panel kapılar son dönemlerde oldukça ilgi gören kapı modellerindendir. İlk zamanlar Amerikan kapı olarak adlandırılmaktadır. Bu kapıların imalatı kalıplarda preslenen ürünlerin sağlam bir şekilde kullanıma sunulmasıyla ortaya çıkmıştır.

Tecrübeli, kendini kanıtlamış, garanti süresi uzun olan kendine güvenen firmaları tercih etmelisiniz. Darıca bölgesinde Haya Mobilya ürünlerine 5 yıl garanti vererek müşterilerine büyük bir güven aşılamaktadır. Sizlerin de her türlü mobilya ve kapı işlerini güvenerek yaptırabileceğiniz firmamıza bekleriz. Panel kapıların diğer ismi de Amerikan kapısıdır. Çünkü Amerika’da yaygın olarak kullanılan nemden etkilenmeyen, çürüme yapmayan kullanım kolaylığı sağlayan bu kapılar Türkiye’de de oldukça fazla tercih ediliyor. Bu kapıların dış bölümleri hazır olarak gelmektedir. Her türlü ebatta, boyutta zevke göre her türlü modelde, camlı ya da camsız şekilde üretilebilmektedir. Ancak kalıp olarak genelde standart üretilmektedir. Sizler de kaliteli yeni nesil kapı modellerinden evinize montaj yaptırmak istiyorsanız bulunduğunuz mekanların havasını değiştirin. Hem ekonomik, hem de ergonomik bir yapısı olan bu kapılar insanları yormaz, binaya değer katar.

Kapı sağlamlığını etki eden en önemli faktör de panel kapıların dolgu malzemeleridir. Dolgu malzemeleri ahşaptan hazırlanmaktadır. Hazırlanan ahşap kaliteli bir ürünse kapı da elbette kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü olacaktır. Ancak tanımadığınız bilmediğiniz kişi ya da firmaların hazırladığı kapılar nerede, nasıl yapıldığı, içine ne konduğu tam olarak bilinmiyorsa o zaman ömür boyu çekeceğiniz kapı işkencesi başlıyor demektir.

Panel kapılar teknoloji ile paralel bir şekilde üretildikleri için kaliteli ekonomik ve dolgu malzemeleri sayesinde çok sağlamdır. Bu sebeple her türlü dökülmelere karşı dirençli olduğu için uzun süre bozulmadan kullanılır. Darıca panel kapılar uygun kaliteli menteşelerle birleştiği zaman beraberinde kaliteli kilit sistemi ile donatıldığında uzun yıllar hiç bozulmadan size konfor yaşatır. Yıllarca sizinle beraber yaşar.

İlgili Kelimeler: , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek