gebze laminat parke

Yakın zamanda evinizin yer döşemelerini değiştirmeye karar verirseniz Gebze laminat parke işinde uzman ve işinin ehli olan personeli size yardımcı olacaktır. Haya Mobilya olarak evinizin her türlü mobilya, kapı, dolap  ve parke işlerini teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak en mükemmel şekilde donatıyoruz. Satın aldığınız ya da evinize döşetmek istediğiniz laminat parke taşıma kuvveti olarak MDF mi kullanılmış, yoksa HDF mi, bunu kestiremezsiniz. Size getirilen ürünü gerçek bir parke ustası anlayabilir.

Laminat parkeler genelde ağaç sektörünün yan ürünü olarak kabul edilen her türlü kırpıntı, talaş gibi malzemelerin çok yüksek ısı işlemlerinden sonra preslenerek her türlü zorlu dayanacak güç de ağaç liflerinden meydana gelir. Parkenin ortasındaki tabaka üzerine yüksek kalitede koruma özelliği olan dekor kağıtları katlanır ve bu şekilde laminat parke imalatı yapılır.

Türkiye’de farklı çeşitlerde ve modellerde üretilen bu parkeler öncelikle fiyat kıyaslaması ile değerlendirildiği zaman büyük yanlışa düşülür. Çünkü ucuz olan parkeler bir kaç yıl içerisinde deforme olarak size iki kere masraf çıkaracaktır. Ayrıca zahmeti de ekstrası olacaktır. Laminat parke ahşap parkelere nazaran daha ucuz ve kaliteli tutkallardan yapıştırılarak üretilmektedir. Burada en çok dikkat edilmesi gereken konu, arasına sürülen yapıştırıcıların kanserojen olup olmamasıdır. Piyasada çok farklı ürünler bulunmaktadır. Bu sebeple güvenilmeyen, tanıdık olmayan kişilerden asla laminat parke almayın. Zemin kaplama amacıyla kullanılan bu ürünler yapay reçine sıvısını kağıtlar üzerine üst üste dökülerek sıcak presler yardımıyla birbirine iyice yapıştırılıp elde edilmiş levhaları verilen isimdir. Yapılan bu işleme bilimsel olarak lamisyon adı verilmektedir. Bu ürünler çevre dostu olarak imal edilmektedir. Çünkü içine konulan maddenin yüzde doksanı ağaçtan yapılan malzemeler çizilmez, leke tutmaz, kolay temizlendiği için de hijyenik bir yer döşemesidir.

Eğer Evinizdeki yer döşemeleri hala çok eski zamanlardan kalma ise ya da yeni bir inşaatınız varsa laminat parke döşeme yönünde karar verirseniz sizlere Avrupa sağlık belgesi sahibi olan ürünlerimizden uygun fiyatlarda düşürebiliriz. Gebze laminat parke sektöründe öncü firmadır. 5 yıl garantili ürünleri ile sizlere de hizmeti sunmak ister.

İlgili Kelimeler: , , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek