kadıköy laminat parke

Modern yapıların en popüler yer döşemeleri arasında gösterilen Kadıköy laminat parke işleri için sizlere hizmet veren Haya Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz. döşendiği zeminlere son derece şık görünümler kazandıran aynı zamanda ısı yalıtımı sağlayan laminat parke sizlerin de tercih olmalıdır. Bu değerli yer döşeme malzemesi yapay reçine sıvısı emdirilmiş olan kağıtlar üzerine sürülerek sıkıştırılmış kağıtlardan elde edilen levhalardır aslında. Yapılan bu işleme laminasyon ya da lamisyon adı verilmektedir.

Laminat parke içerisindeki malzemelerin yüzde doksanı ağaç atıklarından yapılır. Böylelikle hem sağlıklı hem de çevre dostu olarak bilinmektedir. Leke tutmayan özelliği ile kolay temizlenmektedir. Aynı zamanda sürtünmeye darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı bir yer döşemesidir. Laminat parke doğal ağaç görünümünde üretilir.  Işık kaynaklarının etkisiyle renk değiştirmez. Yüksek sıcaklıkta imal edildikleri için de sıcağa karşı da oldukça dirençli bir yapı malzemesidir. Bazı binalarda alttan ısıtma sistemleri kullanıldığı zaman bile oldukça etkili bir verimlilik göstermiştir. Üstelik montajı da oldukça kolay ve hızlı yapılır. Bütün bu avantajları saydığımız zaman öyle zannediyoruz ki evinin zemininde laminat parke haricinde fayans ya da muşamba benzeri döşeme bulunduran insanlar kıskanmaya ve kara kara düşünmeye başlamıştır. ‘Biz de neden laminat parke döşetmiyoruz’ diye. Evet, haklılar. Çünkü sağlığını düşünen, ekonomisine düşünen insanlar mutlaka laminat parke yaptırmalıdır.

Sizler de İstanbul’da ve çevresinde ikamet eden müşterilerimiz iseniz, bizimle iletişime geçin. Kadıköy laminat parke olarak zevkinize uygun mutlaka kaliteli yer döşemesi bulacaksınız. Haya Mobilya olarak tecrübeli ve uzman personelimizle her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde yerine getirmek için çaba harcamaktayız. Ürünlerimiz 5 yıl garantili olduğunu hatırlatalım ve Avrupa’nın sağlık belgesi ödülü olan E1’i kullandığımızı da bilin isteriz.

İlgili Kelimeler: ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek