kadıköy panel kapı

Her türlü mekanlar için Kadıköy panel kapı hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin Haya Mobilya güvencesiyle en kaliteli kapılara sahip olacağını bilmenizi isteriz. Türkiye’de daha önce pres kapılar olarak bilinen hazır sistem kapıların yerine kullanılmaya başlanan, bu ürünler diğer adı Amerikan kapısı olarak da bilinmektedir. Doğal ağaç görünümlü suni panellerin montajı yapılarak oluşturulan panel kapılar günümüzde farklı modellerle karşımıza çıkmaktadır.

İçlerine orta yoğunlukta lif doldurulan ve piyasaya sunulan bu kapılar oldukça rağbet görmektedir. Seri imalat sayesinde oldukça fazla üretilen panel kapılar sağlıklı olduğu için herkes tarafından tercih edilmektedir. Çünkü kesinlikle çürüme yapmıyor, nemden etkilenmiyor ve kullanış açısından da diğer kapılara göre avantaj sağlıyor.

Eğer sizler de sağlıklı mekanlarda yaşamak hakkından faydalanmak istiyorsanız bulunduğunuz ortamlarda mutlaka Amerikan panel kapılar tercih ediniz. Çünkü hem imalat olarak, hem kullanım hem de ekonomik anlamda avantajlı yapı malzemeleridir. Lamiat parke imalatında ahşap bir çerçeveye kapı görünümü kazandırmak için paneller birleştirilir. İşte bu durum kapının kalitesini ortaya çıkarıyor. Kullanılan ahşap malzemeler kaliteliyse doğal olarak panel kapı da kaliteli oluyor. İçine kullanılan malzemeler eğer sağlıksız, kalitesiz malzemeler s aldığınız ürün de maalesef pek kullanışlı olmuyor. Birkaç yıl içinde aradaki fark ortaya çıkıyor. Panel kapılar sağlıklı şekilde üretilmesi için ağacın rutubet oranı yüzde 12’leri geçmelidir. Eğer kurumadan kesilen bir ağaçtan yapılıyorsa o zaman panel kapılar da doğal olarak yamulma, eğilme gibi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Panel kapılar kişiye özel olarak imal edilmez. Çünkü bu oldukça zahmetli ve uzun bir iştir. Seri imalat yapan firmalar daha çok piyasada standart malzeme olarak bilinen ürünlerle ve ölçülere göre çalışırlar. Biz Haya Mobilya olarak standart ürünleri değil, birinci sınıf kaliteli hazırlanmış olan panel kapıları kaliteli mekanlara montaj yapmaktayız. Sizler de ihtiyacımızı gidermek için Kadıköy panel kapı modellerinden dilediğimizi seçmek için haya Mobilya ile iletişime geçip geçmelisiniz. 5 yıl gibi uzun süre garanti verdiğimizi ve dolayısıyla ürünlerimize sonuna kadar güvendiğinizi hatırlatmakta fayda var.

İlgili Kelimeler: , , , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek