kartal laminat parke

Leke tutmayan, kolay temizlenen, sürtünme ve darbelere karşı dayanıklı olan yer döşemesi Kartal laminat parke hizmetleri sizlere sağlıklı ortamlar sunmaktadır. Çizilmelere, darbelere karşı dirençli olan en sağlıklı yerleşmelerinden biri sizlere sağlıklı yaşama fırsatı vermektedir.

Türkiye’de son dönemlerde yaygın bir şekilde kullanılan bu yer döşemelerini İstanbul’un en önemli ilçelerinden Kartal’da ikamet eden vatandaşlarımıza sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak isteyenler Haya Mobilya avantajlarından faydalanabilir. Firmamız Avrupa Birliği sağlık belgesi ile onaylanan E1 ve ürünlerinde 5 yıl garanti sunabilen farklı güçlü bir yapıya sahiptir.

İnsanlar bu sağlıklı yer döşemesinin cazibesine kendini kaptırarak en iyi şekilde faydalanmak için elbette hem uygun fiyata hem de kaliteli ürünleri tercih eder.  Laminat parke hassas bir yapıya sahiptir. Çünkü özel bir malzemeden üretildiği için rutubet ve suyu çok fazla sevmez ancak diğer özel üretilmiş parke temizleyicileri ile kolayca temizleyebilirsiniz. Temizlemesi elektrikli süpürge ile de kolayca yapılmaktadır. Eğer üzerine herhangi bir leke döküldüyse ıslak bir bezle ve saf asetonla kolayca çıkarılabilir. Evlerinize döşediğiniz laminat parkeler çabuk  kirlenmemesi için üzerlerine halı, kilim, paspas gibi yer tutuculardan koyarsanız daha uzun ömürlü olacaktır. Evde mobilyaların metal ya da plastik ayaklarına parkeden korumak amacıyla altlarına kauçuk ya da plastik keçe aldıkları koyarsak daha uzun ömürlü olacaklardır.
Laminat parke kullanımı biraz dikkat gerektirir, çünkü düşünmeden hesapsızca kullanıldığı zaman ömrü kısalacak, görünümü bozulacak doğal olarak siz de psikolojik olarak etkileneceksiniz. İlk döşemeden sonra 48 saat kadar kullanılmaması gerekir. Çünkü havanın neminden dolayı kabarma ve yerleşmeyi önlemek amaçlı beklemek daha avantajlıdır. Kartal laminat parke ihtiyacı olan müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiği takdirde sağlıklı huzurlu zeminlerde yaşayacaklardır. Ürünlerimiz 5 yıl garantili olup Avrupa Birliği Sağlık Belgesi sahibidir.

İlgili Kelimeler: , , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek