maltepe laminat parke

Yaşadığın mekanlarda huzur içinde yaşamak isteyenler Maltepe laminat parke farkıyla bu ayrıcalığı yaşayacaklardır. Önemli bir yer döşemesi olan laminat parke usta eller tarafından döşendiği zaman hem göze hoş gelir, hem de uzun ömürlü olur.

Maltepe civarında en geniş hizmet ağı ile en iyi şekilde çalışmalarını yürüten Haya Mobilya sizlere parke seçiminde fırsatlar tanıyacak, sizleri bilgilendirecek ve çevre dostu yer döşemesi ile uyum içinde yaşamanın mutluluğunu yaşatacaktır. Doğal ağaç görünümünde üretilen bu yer döşemeleri sayesinde huzurlu bir yaşamın anahtarını bulacaksınız. Çünkü hem görsel açıdan sağlıklı hem de çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan bu ürünler yüksek sıcaklıklara karşıda dirençli bir yer döşemesidir.

Bu sebeple eğer evinizin yer döşemelerini değiştirmeyi düşünüyorsanız ya da yeni bir daire aldıysanız, yer döşemelerini kendiniz yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka Haya Mobilya öncülüğünde hazırlanan fırsatlardan faydalanmanız gerekir. Teknik donanımlı birikimli personelimiz sizin ellerinizi değerli kılmak için yer döşemelerinin de kaliteli bir şekilde döşenmesi için itinalı bir şekilde çalışacaktır.

Laminant parke montajı hem kolay hem de hızlı bir şekilde yapıldığı için hem zamandan tasarruf sağlar hem de ekonomik olarak uygun fiyatlarda düşünebilirsiniz. Evlerde muşamba, fayans, lambri gibi yer döşemelerinin oldukça üstün özelliklerine sahip olan laminat parke ile sizde farkı yaşayacaksınız. Evinizin yer döşemelerini değiştirmeye karar verdiyseniz, Maltepe bölgesinde en güvenilir yer döşemesi hizmeti veren haya mobilya ile iletişime geçebilirsiniz. Size her türlü bilgilendirme gerekirse keşif ve montaj işlerini en kısa sürede yapacağımızı garanti ederiz.

Maltepe Laminat Parke evlere değer katmak için ürünlerinde 5 yıl garanti sunmaktadır. Diğer firmalar 2 yıl bile garanti veremezken Avrupa Sağlık Belgesi sahibi olan firmamız ürünlerine o kadar güveniyor ki sergilerinde, evinde artı değer kazanmak için uzman personeliyle en iyisini yapmak için çalışır.

İlgili Kelimeler: , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek