gebze mutfak dolabı

Uzun yıllardan beri sektöründe öncü bit şekilde hizmet veren Haya Mobilya 2016 mutfak dolabı modelleri ile akıllarda kalmayı başarıyor. Darıcada bulunan atölyemizde istediğiniz tüm ebatlara uygun işlemleri memnuniyet ile yapmaktayız. Sizden gelen talepler doğrultusunda özel çizimler ile alanınızın dizaynına en uygun şekilde 3d tasarımlar hazırlayıp onayınıza sunuyoruz.

Her yıl güncellenen ve sürekli artan renk ve model kartelasından dilediğiniz ürünün demosunu seçebiliyorsunuz. Mutfak dolabı modelleri her geçen gün artmaktadır daha önce yapmış olduğumuz tasarımlar içerisinden size en uygun olanı seçebilir yada hayalinizdeki mutfak dolabına sahip olmanızda size yardımcı olabiliriz.

Bayanların en hassas olduğu konulardan bir tanesi de mutfak dolaplarının kullanışlı olması ve renk seçiminin çok iyi yapılmasıdır. Hem görsellik  hemde işlevsellik olarak maximum düzeyde tasarlanan ve onayınızla size özel olarak üretilen  mutfak dolapları bizi tercih etmeniz için önemli bir faktördür.

Bayanların yanısıra beylerin en çok ilgilendiği konu ise mutfak dolabı fiyatları olmaktadır. Haya Mobilya olarak kredi kartına 9 ay vade farksız çekim yaparak ödemenizde kolaylık sağlıyoruz. Darıca mutfak dolabı olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

 

İlgili Kelimeler: ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek