pendik laminat parke

Sizin evinizde hala karotaş, fayans ya da ahşap yer döşemeleri mi bulunuyor? O zaman kendinize bir yenilik yapan ve bir an önce Pendik laminat parke ürünlerinden döşeterek ayrıcalıklı olmanın, farklı yaşamanın en önemlisi de sağlıklı olmanın sırlarını keşfedin. Evinize Konfor katan, evinizi güzelleştiren, değerini artıran laminat parke sağlıklı ortamlar sunar.

Laminat parkenin de üretimi ve döşemesi güvenilir ve sağlıklı olması gerekir. Çünkü yanlış üretilen parkeler insan sağlığı için büyük tehdit oluşturur. Piyasada bin bir çeşit parke satılmaktadır. Türkiye’de genel anlayış doğal olarak fiyata göre kıyaslama olduğu için bu durumda büyük kayıp yaşanacağını kimse hesap etmemektedir. Ucuz parkelerin kalitesiz olduğunu hemen hemen herkes düşünür, ancak nedense yine de ucuz ürün tercih edilir. Ürünü kullandıktan sonra da birkaç yıl geçince rengi solmaya, rutubette yamulmaya, araları açılmaya başlayınca ‘Eyvah etmeye başlar işten geçince pişman olur Keşke daha kalitesini taktırsaydım’ der. Bütün bunları yaşamamak için Avrupa sağlık belgesi olan ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Çünkü E1 adı verilen sağlık belgesi alan laminat parkeler gerçekten insan sağlığı için gerekli şartlarda ve standartlarda üretilmiştir. İnsan sağlığına değer vermeyen firmaların ürettiği parkeleri kullanmak hem cebinizi hem de sağlığınıza zarar vermektedir. Satın aldığınız parkenin kimyasal yayma oranını mutlaka öğrenmemiz gerekir. Çünkü içine konulan basit bir reçine mi yoksa gerçekten birinci sınıf bir overlay mi buna kendiniz karar veremiyorsanız  usta birine sormamız gerekir.

O halde yüzde yüz sağlık güvencesi veren Pendik laminat parke ürünlerini kullanırsanız hem sağlığınızdan olmazsınız hem de cebinizdeki parayı çöpe atmış olursunuz. Sağlıklı zeminlerde sırtüstü yatarak mutlu gülüşler atmanızı dileriz. Hayatı dolu dolu yaşamak için ayağınız sağlam parkeye bassın.

İlgili Kelimeler: , , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek