sancaktepe laminat parke
Yaşadığınız mekanlara ayrı bir hava katan Sancaktepe laminat parke tercihi yapanlar her zaman mutluluğuna mutluluk katar. Kullanım avantajı ve aşınmazlık özelliği ile gerçek bir yer döşemesi özelliği taşıyan laminat parke sıradan bir malzeme değildir. Üretimi belli aşamalardan geçer. Ahşap malzemelerinin birleşmesi ile özelliğini kazanan ve bizlere yaşanılır mekanlar sunan bu estetik görünümlü ahşap malzeme sağlık açısından da inanılmaz değerlidir. İç içe geçmiş birkaç tabakanın birbiriyle en mükemmel şekilde yapıştırılarak kaliteli bir ağaçtan estetik bir görünüme giren bu ürün usta ellerin elinde bir sanat eserine dönüşüyor.
Sancaktepe bölgesinde parke işlerini en mükemmel şekilde yapan kaliteden ödün vermeyen Haya Mobilya sizlere yaşanılır mekanlar sunmak için her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Her türlü renk desen ve modelde ürünlerini müşterilerine sunan kaliteli markalarla çalışan firmamız evlerinize ofislerimize iş yerlerinize değer katmak için çalışır. Parke işçiliğinin en hassas biçimde yapılmasını sağlayan firmamız sizlere 5 yıl garanti güvencesi vererek farkını ortaya koymaktadır.
Eğer sizler de yakın zamanda laminat parke döşetmeyi kafanıza koyduysanız bizimle iletişime geçin. Size her türlü bilgi danışma hizmeti dahil uygun fiyatlandırma ile yaşanılır bir ortam sunalım. Unutmayın laminat parke genel olarak üç bölümden meydana gelir 5 ila 10 milimetre kalınlığında olan iki ağaç tabakası ile 5 milimetre kalınlığında olan parke yapmak için uygun özellikteki ahşapların tabaka bölümleri birbirine dik bir şekilde tutularak sıcak pres sayesinde tutkal ile birbirine iyice yapıştırılır. Sonrasında cila sürmeye gerek kalmadan kullanıma hazır hale gelen  laminat parkeler usta ellerin ayrıcalıklı işçiliği ile mükemmel bir montaj yapımı sonrasında hiçbir cilalama düzeltme işlemine gerek kalmaksızın kullanıma hazır hale gelir.
 Sancaktepe laminat parke Avrupa Sağlık belgesi ürünü olan bir haricinde parke kullanmamaktadır. Sizler de sağlığınıza değer veriyorsanız öncelikli olarak kanserojen ürünlerden uzak durunuz.

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek