tuzla laminat parke

Günümüzün en çok tercih edilen yer döşemeleri neden olan Tuzla laminat parke modellerini sizlere sunmaktan gurur duyar. Sağlıklı yer döşemelerinden en önemlisi olan laminat parke istenilen renk ve desenlerde hazırlanarak kağıda yerleştirilen reçinelerin emdirilerek elde edilmesiyle oluşan kaplama levhalara verilen genel addır.

Laminat parke imalatında reçine emdirme işlemi olarak yapılan işlem parkenin en önemli işlemidir. Çünkü reçine emdirilen kağıtların fırına verilerek kurutulması sayesinde sağlamlık ve estetik kazanır. Piyasada farklı çeşitlerde laminat parke üretilmektedir. Elbette ucuz yollu olarak imal edilen ürünlerin kanserojen maddeler içerdiğini tahmin edebilirsiniz. Çünkü içine konulan malzemelerin kalitesiz, sağlıksız ürünlerden yapılması sonucunda insan sağlığını tehdit eden boyutlara varan parkelerin de olduğunu hatırlatalım.

Sizler de evinizdeki yer döşemelerini değiştirmek için zaman geldi, bir an önce ben de sağlıklı bir şekilde yer döşemesine sahip olmak istiyorum, diyorsanız sizlere birinci sınıf Avrupa Sağlık Belgesi olan ürünlerden tercih ederek sağlıklı günlerde yaşamanız için tercihiniz birinci sınıf ürünler olmalıdır. Laminat parke yüzeyleri oldukça düzgün parlak ve cilalı olduğu için evde temizleme parlatma gibi ekstra işlemleri gerek duymaz. Güneşten, ışıktan etkilenmez, rengi solmaz. Sizler de fark etmişsinizdir, son dönemlerde bu sağlıklı yer döşemesine ilgi giderek artmaya başladı. Hassas bir özelliği bulunan bu ürünler üretildiği malzeme gereği sudan ve rutubetten uzak tutulması gerekir. Üzerine herhangi bir kir leke döküldüğü zaman kolayca temizlenebilir.

Laminat parkeler üzerinde çıplak ayakla gezilebilir, isterseniz halı paspas gibi ürünlerle kapatabilirsiniz. Uzun ömürlü olması için mobilyalarınızın metal veya plastik ayaklarının altına koruyucu amaçlı plastik ya da keçe kullanırsanız uzun ömürlü olur. Kullanımı biraz dikkat gerektiren laminat parke dikkat edildiği zaman uzun ömürlü olur. Tuzla laminat parke modellerinden seçtiğiniz takdirde kazançlı çıkacağınızı hatırlatmak isteriz. Çünkü uzun bir garanti süresine sahip ürünler Avrupa sağlık bölgesi ile garanti altına alınmıştır.

İlgili Kelimeler: , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek