tuzla panel kapı

Panel kapı üretimini de farklı yöntemler kullanılsa da hemen hemen hepsi Tuzla panel kapı modelleri ile benzerlik göstermektedir. Panel kapılar üretim kapasitesine göre farklı teknikler kullanılır, ancak genel olarak Amerikan panel kapı üretimi birbiriyle paralellik göstermektedir.

Panel kapılar genel olarak köknar ya da çam ağaçlarının petek dokulu özel bölmelerini oluşturur. Petek dokulu olan kağıtlar üzerine tutkalın sürülmesi ile üretilir. Panel kapı iskeleti üzerine tutkal sürülerek kapı panelleri konulur ve sıcak Pres uygulanır. Sıcak  pres sonrasında soğumaya bırakılan panel kapılar ebatlarına göre ayrılır. Sonrasında ebatı oranında panel kapı kasaları ve pervazları hazırlanır. Bu aşamadan sonra panel kapıların montaj yapılabilme zamanı gelmiş demektir. Bu kapılar ister canlı olarak, isterseniz camsız olarak imalatı yapılmaktadır. Camlı panel kapı tercihi yapıldığı zaman ürünün özelliğine göre uygun şekilde cam yerleri açılarak camların geleceği yerlere contalar yerleştirilir. Böylece isteğe göre camlı panel kapı modelleri de yapılabilmektedir.

Tuzla bölgesinde panel kapı imalatı yaparak ihtiyaç sahiplerinin her türlü kapı ihtiyacını gidermek için çalışan Haya Mobilya kaliteli ürünlerle piyasada adından söz ettiren önemli bir firmadır. Sizlerin de evlerinizdeki panel kapıların değiştirilmesine önayak olarak en uygun modelleri tavsiye etmektedir. Kapı ile ilgili sorunlarınız varsa ya da değiştirmek pahalı mı yoksa külfetli mi diye kafa yoruyorsanız size fikir verebiliriz. İster hazır kapılardan isterseniz özel siparişleriniz en iyi şekilde değerlendirilerek istediğiniz zamanında montajı yapılmaktadır. Kapılarınız demode olduysa, menteşelerden farklı olsa sizin canınızı sıkıyorsa demek ki değiştirme zamanı çoktan gelmiştir. O halde gelin, sizlere de  yaşanılır mekanlar sunalım. Bunun için Tuzla panel kapı modellerini yerinde görün. Beğendiklerinizden bütçenize uygun bir şekilde panel kapı sahibi yapalım.

İlgili Kelimeler: , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek