ümraniye laminat parke
Hesabını ve sağlığını düşünen insanların tercih ettiği yer döşemeleri arasında Ümraniye Laminat Parke modelleri birinci sırada yer almaktadır. Her görenin çok hoşuna giden estetik açıdan albenisi yüksek olan farklı desenlerde ve modellerde üretilen laminat parkeler yapı olarak 3 temel bölümden oluşur. Overlay, desen kağıdı ve balans kağıdı.
Bir film tabakası olan Overlay selülozik özellikte ve içinde alüminyum oksit parçaları barındırır. Bunlar da parkenin ısıya karşı mukavemetini sağladığı gibi çizilmelere karşı da koruma geliştirir. Diğer yer döşemelerinde laminat parke daha üstün özellikte olması buna bağlıdır. Parkelere görüntü açısından bir estetik kazandıran ve her türlü desen ve renk de üretilen hammaddesi ileri teknoloji baskılarla yapılan desen kağıtları film tabakalarından meydana gelir.
İsterlerse sabit kalması ve dengede durmasını sağlayan balans kağıdı parkenin montajının ve bakımının kolay bir şekilde yapılmasına olanak tanır. Laminat parkeler doku ve renk çeşitliliği açısından her zevke uygun şekilde tasarlanır. O kadar kullanışlı özelliğe sahiptir ki aşınmalara güneş ışınlarına çizilmelere hatta sigara ateşine bile dayanıklılık gösterebilir. Sadece evlerde değil ofislerde iş yerlerinde zemin döşemesi gereken bütün alanlarda kullanılmasında da herhangi bir mahsur yoktur.
Piyasada kullanılan parkeler kullanım açısından farklı kriterlere göre ele alınır parkelerin kullanım seviyesini belirleyen kod sistemi iki basamaklı rakamlardan meydana gelir. Sayılar büyüdükçe parkenin yüce karşı olan direnci ve aşınma özelliği artar. Yani sayı ne kadar büyükse parkenin kalitesi de o kadar yüksektir. Türkiye’de piyasaya sunulan parkelerin kullanılan malzemesinin en büyük sınıfıdır. Ümraniye laminat parke piyasada bulunan bütün ürünlerden müşterilerin tercihine göre montaj yapmaktadır. Usta yerler bu ürünleri bir sanata dönüştürerek evlerin yaşanılır mekanlar haline dönüşmesine katkı sağlamış olur.

İlgili Kelimeler: , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek