ümraniye mutfak dolabı
Evlerimizin en çok girip çıkılan bölümlerinden biri olan mutfaklar Ümraniye mutfak dolabı modelleri ile yenilenecek ve mutlu ortamlarda sevdiklerinizle birlikte yaşamanın keyfini yaşayacaksınız. Eğer yeni bir mutfak dolabı imalatı yaptırmayı düşünüyorsanız İstanbul Anadolu Yakası’nda her türlü marangozluk hizmetinin verildiği Haya Mobilya hizmetlerinden kolayca faydalanabilirsiniz.
Mutlu müşteriler arasına girmek istiyorsanız sizler de bizimle iletişime girmekten asla çekinmeyiniz. Mutfak dolaplarının temizlenmesi için ahşap temizleyici malzemeler kullanılması gerekir. Bunun içinde ılık su ve ve yeterlidir. Elbette temizlik yapıldıktan sonra kuru bezle kurulamak gerekir. Mutfaklarda temizlik çok önem arz etmektedir. Çünkü beslenmenin yapıldığı bu alanda sürekli temizlik yapılmalı hem gıdaların hem de mutfakta yaşayanların sağlığı tehlikeye girmemelidir. Dolap içlerini temizlemek için boşaltılması gerekir. Sonra Ilık suya batırılan bez yavaş yavaş dolaplar üzerinde lekeleri temizlemek amacıyla gezdirilmelidir. Eğer çıkmayan lekeler varsa inatçı lekelere karşı ahşap temizleyici spreyler sıkılabilir, fazla kimyasal içermeyen özellikteki bu ürünler ile kolayca dolaplar temizlenir. Daha sonra kuru bez yardımı ile dolapların üzerindeki rutubet, nem, ıslaklık iyice silinmelidir.
Mutfak dolapları temizlenirken kullandığınız kimyasal temizleyiciler spreylerin kendi sağlığımız için de tehdit oluşturmaması için dikkat etmeniz gerekir. Mutfağınızın mutlaka sürekli havalandırması yapıldığı takdirde daha uzun ömürlü olacağını söyleyebiliriz. Eğer mutfak dolaplarının özel kaplama ürünlerle imal edilmişse daha da titiz ve temiz çalışmalısınız masif dolapların üzerinde ıslaklık kalırsa oluşturacağından iyi bir temizlik yapılması gerekir. Ayrıca topraklar üzerinde ıslaklık bırakılırsa dolaplarda açılma meydana gelebilir. Önce ıslak bezle daha sonra kuru bezle çok kısa süre içerisinde temizlik bitirilmelidir. Ümraniye mutfak dolabı tercih yapan müşterilerimize bu bilgiler itina ile anlatılmaktadır. Sizler de bizden mutfak dolabı siparişi verirseniz size de hem imalat hem temizlik hem kullanım yönünde bilgilendirme yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

İlgili Kelimeler:

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek