ümraniye panel kapı
Bilinenin tam aksine sahip olduğu son teknoloji üretim sayesinde Ümraniye Panel Kapı modelleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Kolayca açılır kapanır işlevseldir ve üretim sistemi ekonomik ve kalitelidir. Özel olarak petek dolgu malzemesi ile her türlü bükülme ve baskılara karşı dirençli olduğu için uzun süre bozulmadan dayanır.
Piyasada farklı şekillerde üretilen panel kapılar özel dokuları içerisine yerleştirilen saç kalıplar sayesinde ahşap görünümü vererek oldukça uzun süre dayanır. Üretilen özel kasası ile ve ayrıca sıkıştırma sistemi sayesinde her türlü ısı ve ses yalıtımına karşı mükemmel şekilde tasarlanmıştır. Kapı kanatlarında nem oranı düşürülmüş imalatında genelde köknar kerestesinin kullanılması tercih edilmiştir. Kapı üzerindeki kilit yuvası açılması gereken bölümleri ekstradan kilit takviyesi kullanımı tercih edilmiştir. Panel kapılar iç dolgusu hücre çapı 22 milimetre olan altıgen petekler şeklinde dizayn edilmiş peteklerin kalınlıkları da uygun ölçülerde ayarlanmıştır. İç dolgu malzemeleri özel formüllü hamurlardan üretilerek metrekarede 20 kilogram yük taşıma kapasitesine sahiptir. Panel kapıların içdeki peteklerin her iki yüzünde de havalandırma kanalları düşünülmüş bunlar da tutkalla kapanacak biçimde tasarlanmıştır. Kapı kanatlarında isteğe bağlı olarak ithal ya da yerli kereste  kapı panelleri uygun kalınlıkta ayarlanarak sıcak pres ile imal edilmiştir.
Ümraniye bölgesinde panel kapı modellerinin her türlü zevke uygun olarak tasarlandığını bilmemiz gerekir. Çünkü müşterilerin zevkine göre her türlü renkte hazırlanmıştır. İsteğe göre farklı tekniklerle ve renklerde imalat yapılabilmektedir. Aynı şekilde müşterinin isteğine bağlı olarak canlı ya da cansız olarak hazırlanabilmektedir. Amerikan panel kapıların en önemli avantajları arasında üretim maliyetinin düşük olması sebebiyle fiyatlarının her bütçeye uygun şekilde ayarlanabilmelidir.  Ümraniye Panel Kapı modellerini yerinde görerek veya internet sitemiz aracılığıyla bizlere ulaşarak tercihinize belirttiğiniz ya da bizi arayın, ücretsiz keşif yapalım. Sizler için en uygun kapıları takalım.

İlgili Kelimeler: , , ,

0 (532) 575 30 28 Whatsapp Destek